Меню

Партнерські програми

Скориставшись нашою унікальною пропозицією Ви зможете придбати високоякісну сільськогосподарську техніку на наступних вигідних умовах:
Компанії групи Райффайзен та John Deere з метою розвитку аграрного ринку України пропонують придбати високоякісну сільськогосподарську техніку: комбайни, трактори, обприскувачі та інше обладнання за пільговими умовами.
В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками для отримання нових та вживаних вантажних автомобілів та автобусів MAN.
Даний Договір підписаний з метою укріплення ділових відносин між Сторонами, сприяння існуючим та потенційним клієнтам у досягненні ними бізнес цілей.
ТОВ "Амако Україна" - лідер технологічних рішень в галузі сільського господарства, будівельної техніки та комерційного транспорту. В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками.
Відповідати на потреби клієнта - є ключовою задачею програми.
В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками. Лідер виробництва та постачання сільськогосподарської техніки та лідер фінансового спектру - Ваша запорука удачі.
В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками на агротехніку, а саме: сіялки, культиватори, бункера, агрегати для внесення рідких добрив (АВРД), жатки. Скориставшись нашою пропозицією Ви отримуєте високоякісну техніку та економите власні кошти.
Відмінний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта не залишать Вас байдужими.
ТОВ “А-ТЕРА” світовий лідер New Holland Agriculture Отримати техніку Вашої мрії швидко та без зайвих витрат стало реально з нашою програмою.
Сільськогосподарська техніка від компанії ТОВ "Мінетех" зарекомендувала себе як професійний інструмент реалізації Ваших амбіцій, і РЛА стане в цьому Вашим надійним партнером.
Ця програма є простим та вигідним інструментом будування Ваших мрій.
ТОВ "Спектр-Агротехніка" дистриб'ютор сільгоспмашин тощо від провідних світових та українських виробників та аграрної техніки марок: HARDI, QUIVOGNE. Ця програма є простим та вигідним інструментом будування Ваших мрій.
РЛА та ТОВ «ІНПРОМСИСТЕМС» раді повідомити про партнерську програму на фінансування елеваторів та обладнання (зерносушарки та інше), виробництва APISA. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, мінімальна відсоткова ставка від 1% - не залишать Вас байдужими.
В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками для отримання сільськогосподарської техніки як нової так і вживаної від відомих світових марок таких, як Джон Дир, Грейт Плейнс, Кейс.
В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками на самохідну, навісну, причіпну сільськогосподарську техніку та обладнання. Відмінний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта не залишать Вас байдужими.
Повідомляємо Вам про партнерську програму на фінансування вантажної, пасажирської та спеціальної техніки виробництва СНГ та Турції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, мінімальна відсоткова ставка від 8,51% - не залишать Вас байдужими. Скориставшись нашою пропозицією Ви отримуєте високоякісну техніку та економите власні кошти.
ТОВ “УКРАГРОЗАПЧАСТИНА” офіційний дилер є представником багатьох провідних європейських виробників, а також виробників з України та СНД. В рамках програми пропонуємо фінансування сільськогосподарської техніки торгівельних марок CASE IH, LEMKEN, GASPARDO. Відмінний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта не залишать Вас байдужими.
РЛА та офіційний представник обладнання та інструментів відомих компаній: Wood-Mizer, CMT, Andre, STIHL, Tanel повідомляємо про партнерську програму співробітництва у сфері фінансування Продукції Постачальника, а саме стаціонарних та мобільних стрічкових пилорам, промислових лісопильних комплексыв, ліній для переробки тонкомірної деревини, кромкорізыв і багатопилів, горизонтальних і вертикальних стрічкопильних верстатів, стрічкових та дискових пил ітд.
Повідомляємо, що відтепер придбати продукцію від Компанії Авто-Регіон стало простіше. В рамках партнерської співпраці Ви отримуєте симбіоз вигідної пропозиції та економії часу.
Контакти
Райффайзен Лізинг Аваль
Україна, 04073, Київ
пр-кт Московський, 9,
корп.5, офіс 101
Карта проїзду
sales@rla.com.ua Тел.: +380(44) 590 24 90 Факс: +380(44) 200 04 08