Меню

Історія

Компанія «Райффайзен Лізинг» була створена в 2006 році, в якості дочірньої компанії Райффайзен Банк. За перші роки свого існування компанія вийшла в лідери ринку лізингу в Україні та протягом останніх років стабільно посідає найвищі місця в рейтингу лізингових компаній. Райффайзен Лізинг розуміючи важливість розвитку українського сільськогосподарського сектору та необхідність оновлення виробничих потужностей в агропромисловому комплексі в 2012 році уклала партнерські договори з провідними виробниками та постачальникам сільськогосподарської техніки – John Deere, AGCO та Poettinger.

Важливим аспектом для Райффайзен Лізинг є фінансування купівлі транспорту. Тому, з метою забезпечення клієнтів вигідними пропозиціями щодо вантажних автомобілів та причепів, компанія уклала договір про співпрацю з одним з найбільших європейських постачальників вживаної техніки – нідерландською компанією BAS Trucks.

 

Досягнення

- За результатами першого кварталу 2014 року лізинговий портфель компанії склав 2663,108 млн. грн

- За результатами першого кварталу 2014 року Райффайзен Лізинг займає друге місце за розміром нового бізнесу – 105,023 млн. грн

- Приймає участь у роботі Асоціації Лізингодавців України – ініціювали щоквартальний аналіз ринку лізингу, приймали участь у впровадженні змін до лізингового законодавства)

Розробка партнерських програм з провідними виробниками та постачальниками техніки.

Контакти
Райффайзен Лізинг Аваль
Україна, 04073, Київ
пр-кт Московський, 9,
корп.5, офіс 101
Карта проїзду
sales@rla.com.ua Тел.: +380(44) 590 24 90 Факс: +380(44) 200 04 08